kariera

Rekrutujemy do działu Call Center:

Operatorka linii telefonicznej do połączeń przychodzących

Jeśli masz poczucie humoru, dystans do siebie, chcesz doświadczyć czegoś nowego i nietypowego w swoim życiu, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Zadania:

  • obsługa rozmów przychodzących

Nasze oczekiwania:

  • podstawowa umiejętność obsługi komputera,
  • poprawna dykcja,
  • sumienność,
  • fantazja i pomysłowość podczas rozmów,
  • pozytywne nastawienie do telefonicznego kontaktu z klientem,
  • zapraszamy osoby, które ukończyły 18 lat.

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • możliwość dodatkowego zarobku w postaci pracy zdalnej,
  • stała stawka godzinowa,
  • nagrody i premie za dobre wyniki,
  • elastyczne godziny pracy (system zmianowy),
  • szkolenia,
  • miłą i przyjazną atmosferę.

Prześlij CV na adres: biuro@scenicgroup.pl i dołącz do naszego zespołu !!!

W zgłoszeniu prosimy zawrzeć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"